Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Ponuka práce v sklade s elektornikou

Ponuka|Česká republika|Zahraničie|23.05.2019

Do príjemného kolektívu hľadáme nové posily do skladu s elektronikou v Bore u Tachova, ČR.
Práca nie je náročná, možnosť čistého zárobku od 800 eur mesačne.
Náplň práce: zaskladňovanie , vyskladňovanie, práca so skenerom, PC, balenie, triedenie, skenovanie čiarových kódov, obsluha VZV a pod.
PONUKAME
HPP
ubytovanie ZDARMA
doprava do/z práce ZDARMA
dochádzkový bonus
príplatky za nadčas
možnosť týždenných záloh
preplácanie cestovného
práca na 2 smeny
obedy/večere zdarma
voľné víkendy
mzda od 90kč na hodinu v čistom
POŽADUJEME
register trestov BEZ ZÁZNAMU- PODMIENKA
vek min.18 rokov
zodpovednosť
Ak ťa už nebaví bývať po rôznych ubytovacích zariadeniach, tak je táto ponuka práve pre teba.
Ubytovanie poskytujeme v rodinnom domčeku (vhodné aj pre páry)

Ak máš záujem a chceš sa dozvedieť viac, kontaktuj nás na tel. čísle 0948000457, alebo emailom na wrapeu.sro@gmail.com
Cena: 900 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948000457
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
23214
RÝCHLY KONTAKT